Nabídka služeb

Projekce

Měření a regulace

Návrhy VN síťí

Návrhy chytrých síťí

Image

Proč vybrat nás?

Kvalita služeb

Otázka kvality a spolehlivosti dodávky elektrické energie se vzhledem k narůstající elektrifikaci veřejného i soukromého sektoru stává stále důležitějším bodem. Vidina možného omezení dodávky elektrické energie se stává klíčovým problémem pro výrobu, přenos, distribuci i rozvod – a to nejen z technického pohledu, ale také jako podklad pro určení případných finančních kompenzací za nekvalitní služby.

Spolehlivost dodávky elektrické energie v sítích zatížených dodávkami a přenosy energie z dodávek obnovitelných solárních nebo větrných zdrojů se tak stává klíčovým parametrem – a s tím také problematika optimální údržby sítí. Otázkou je nejen volba režimu údržby, tedy údržby prediktivní, preventivní nebo preemptivní, ale také nákladovost a spolehlivost zvoleného režimu. V návaznosti na rozvoj “bezemisních” zdrojů nabývá významu především preemptivní řešení – tedy řešení, které počítá s možností poruchy.

Naše zaměření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Zásady ochrany soukromí ESITO s.r.o.

Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním osobních údajů v kontakním nebo v objednávkovém formuláři.